Zapraszamy na Harcmundial 2014!

Czuwaj! Wiosna tuż, tuż, a wraz z jej nadejściem Komenda Hufca Kielce-Miasto szykuje dla Was niezapomniane wydarzenie sportowe.

Otóż w dniu 5 kwietniaHali Sportowej Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się długo wyczekiwany Harcmundial 2014. Ty również możesz podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił. Możesz wybrać jedną z dwóch następujących konkurencji: piłka nożna i siatkówka. Ponadto każda drużyna weźmie udział w konkursie kibiców!

Nie ma na co czekać, zaproś przyjaciół, stwórzcie znakomitą drużynę, dokonajcie zgłoszenia, a już tylko krok będzie dzielił Was od dobrej zabawy! Organizatorzy gwarantują wspaniałe nagrody. Przybędą także wspaniali goście.

Dla tych, którzy nie czują się najlepiej w roli sportowca, czekają równie ciekawe atrakcje oraz masa niespodzianek. Czas spędzony z przyjaciółmi w sportowej atmosferze, podczas dobrej zabawy na pewno nie będzie czasem straconym.

Przyjdź i przekonaj się o tym na własnej skórze!

Formularz zgłoszeń i regulamin możecie znaleźć w zakładce Harcmundial.