Wakacje, regaty i Kalifornia

W najnowszym „Na Tropie” możecie przeczytać zarówno o tym co blisko, jak i daleko, czyli wielkiej tęsknocie, jaką jeden z instruktorów naszego hufca żywi do swojej wsi, a także o międzykontynentalnych skautowych podróżach i wielkich wyzwaniach.

Wakacje, regaty i Kalifornia | NA TROPIE [link]

Zapewne wielu z Was już słyszało, że druhowie Konrad Kuszewski i Maciej Pietrzczyk wybierają się niedługo na The William I. Koch International Sea Scout Cup. To największe na świecie i najbardziej umiędzynarodowione regaty skautów wodnych. Na Tropie postanowiło objąć patronatem ich wyjazd do Kalifornii. Już za kilka dni na fanpageu „Na Tropie” na Facebooku będziecie mogli śledzić losy chłopaków podczas regat skautów wodnych, a jak do tego doszło przeczytacie właśnie w artykule. Zapraszamy!