Peregrynacja Symboli ŚDM – zaproszenie

czuwanie_brzeziny

Na początku lutego 2015 roku Diecezję Kielecką nawiedzą Symbole Światowych Dni Młodzieży – Krzyż Roku Świętego i Ikona Matki Bożej Solus Populi Romani. Jednym z zaplanowanych miejsc peregrynacji jest Parafia pw. Wszystkich Świętych w Brzezinach, gdzie odbędzie się Czuwanie Harcerzy Diecezji Kieleckiej z Symbolami ŚDM i relikwiami bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego.

Spotkanie rozpocznie się dnia 13 lutego 2015 roku o godz. 12.00 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach. O godz. 13.00 zostanie odprawiona msza święta z czuwaniem wokół Krzyża i Ikony Matki Bożej i ucałowaniem relikwii męczennika obozu Dachau, patrona polskich harcerzy, bł. Stefana Wincentego. O godz. 15.30 młodzi uczestniczący w spotkaniu wyruszą z Symbolami Światowych Dni Młodzieży do kościoła w Morawicy.

Harcerzy, młodych i wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu. Ze względów organizacyjnych grupy prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 08.02.2015 r. drogą e-mailową: parafia.brzeziny@gmail.com.

Organizatorzy: Parafia pw. Wszystkich Świętych w Brzezinach, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach.