Harcerski Festiwal Piosenki „Jędrzejówka”

Tegoroczna edycja Festiwalu była chyba najbardziej roztańczoną edycją w historii, bowiem konwencją Jędrzejówki 2015 były lata 70. i 80. ubiegłego wieku. Od rana po Białogonie tanecznym krokiem snuły się dzieci kwiaty w kolorowych chustach oraz panowie w afro i szerokich dzwonach podrygujących w rytmie disco.

Jak zawsze były trzy kategorie: zuchowa, harcerska i starszoharcersko-wędrownicza. U najmłodszych zwyciężyła 4 KGZ, u harcerzy była to 75 KDH, a w kategorii najstarszej (między innymi za hit „Orki z Majorki”) trofeum zdobyła 25 KDW. Zostały także przyznane: Nagroda Publiczności i Nagroda za Najlepszy Strój. Jednak nie nagrody są najważniejsze! Dobra zabawa to podstawa. Pamiętajcie też, że ,,Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…”

Do usłyszenia za rok!