Jesienna Akcja Magazynowa 2016

10.09.2016, od 10:00 do ok. 16:00
Miejsce: Magazyn Hufca na ul. Naruszewicza 25; Szkoła podstawowa numer 34

Harcerska Akcja Letnia dobiegła końca z wielkim rozmachem. Podołaliśmy organizacji wspaniałego obozu, mocno wsparliśmy Festiwal, dołożyliśmy 3 grosze do organizacji Watry Wędrowniczej no i odwiedziliśmy m.in.: Francję. Te wszystki wydarzenia nie odbyłyby się z takim powodzeniem bez wszelakiej maści sprzętu biwakowego, obozowego i pionierkowego, który posiadamy. Czas przywrócić magazynowi jego dawną świetność, czyli mniej więcej tą sprzed wakacji. Zadbajmy wspólnie o nasz sprzęt, a on nas nie zawiedzie i będzie służył przez lata. Mam nadzieję, że zobaczymy się we wspaniałym gronie.

W razie pytań pomocą służy:
pwd. Piotr Młynarczyk, Szef Zespołu Kwatermistrzowskiego Hufca
tel. 505-295-129