Informacja dotycząca wyjazdu do Myczkowców!

Drodzy rodzice!

Poniżej zamieszczamy kilka ważnych informacji dla wszystkich, którzy planują odwiedzić dzieci na obozie harcerskim i kolonii zuchowej w Myczkowcach. Bardzo prosimy o uważne przeczytanie posta do końca.

1) AUTOKAR – zbiórka pod stadionem Korony o godz. 6:30, wyjazd o 7:00 – prosimy o punktualne przybycie. Wyjazd z Myczkowców ok. godz. 18:00.

2) DOTARCIE NA BAZĘ – jak Państwo wiedzą na bazę można dostać się jedynie łódką lub pieszo. Poniżej zamieszczamy mapkę spacerowego szlaku – przejście zajmuje ok. 45 min. Szlak startuje na zaporze w Myczkowcach i wystarczy kierować się niebieskim serduszkami. Zachęcamy do wybrania tego sposobu odwiedzin – dzięki temu szybciej dotrą Państwo do dzieci niż czekając w 150-osobowej kolejce do łódki.
Pierwszy rejs łódki odbędzie się o godz. 9:00, kolejne co ok. 20 min, ale prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Ostatni kurs łódki, którym będą mogli Państwo opuścić bazę będzie o godz. 19:00. W godzinach 13:00-15:00 łódka nie kursuje. Informujemy również, że przy złej pogodzie nie będzie możliwości przeprawy drogą wodną.

3) ODBIÓR DZIECI – zachęcamy do pozostania z dziećmi na terenie bazy – przygotowaliśmy dla Państwa specjalne atrakcje. Jeżeli będą chcieli Państwo zabrać dziecko poza teren, trzeba ustalić to indywidualnie z komendą obozu lub kolonii.

4) KONTAKT – podajemy numery telefonów, pod którymi można się kontaktować z obozem i kolonią – poprzednio podawane numery nie mają zasięgu.
Biuro obozu i kolonii: 724-697-583
Komendant obozu: 669-319-875
Komendantka kolonii: 607-196-048

Do zobaczenia w niedzielę
Czuwaj!
Komenda obozu i kolonii w Myczkowcach