Rozpoczynamy zgłoszenia na tegoroczne 🔥„PRZEGARNCE”🔥!

Już niedługo członkowie Namiestnictwa Starszoharcersko-Wędrowniczego będą rywalizować w gotowaniu na kociołku podczas II Wielkiego Turnieju Kulinarnego „PrzeGarnce” 2026.

🗓️Termin: 20 czerwca 2026 r., godziny:

• kategoria starszoharcerska – 10.00-14.00

• kategoria wędrownicza – 15.00-18.00

📍Miejsce: Kamieniołom w Chałupkach

👥Uczestnicy: patrole liczące od 3 do 6 osób

⏳Termin zgłoszeń: 3 czerwca

Liczba patroli jest ograniczona! Szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdziecie w regulaminie:

Regulamin – PrzeGarnce 2026