Rozpoczynamy zgłoszenia na tegoroczne 🔥„PRZEGARNCE”🔥!
Już niedługo członkowie Namiestnictwa Starszoharcersko-Wędrowniczego będą rywalizować w gotowaniu na kociołku podczas II Wielkiego Turnieju Kulinarnego „PrzeGarnce” 2026.
🗓️Termin: 20 czerwca 2026 r., godziny:
• kategoria starszoharcerska – 10.00-14.00
• kategoria wędrownicza – 15.00-18.00
📍Miejsce: Kamieniołom w Chałupkach
👥Uczestnicy: patrole liczące od 3 do 6 osób
⏳Termin zgłoszeń: 3 czerwca
Liczba patroli jest ograniczona! Szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdziecie w regulaminie:


